Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Zarabianie w InternecieZarabianie w sieci to spokojna praca w domu, polega na klikaniu w płatne maile i bannery, wypełnianiu ankiet, wykonywaniu zadań zleconych przez reklamodawcę. Zarabianie to nie tylko get paid, są to też autosurfy, hyip-y, mlm i wiele innych. Na tej stronie pojawią się jednak tylko firmy gptr w których można zarobić pieniądze.

Początki w tym biznesie też nie są łatwe, jest to praca dla cierpliwych.

 Masz stały dostęp do Internetu? To zarabiaj na tym! Nic nie trzeba inwestować, oczywiście nielicząc opłaty za łącze i czasu. Praca w domu przez Internet jest zajęciem wielu osób na świecie i jakoś sobie radzą i zarabiają. Ja też od jakiegoś czasu zacząłem się tym bawić z niezłymi efektami Zacznij zarabiać i Ty!

 Praca przez sieć może być dodatkowym źródłem zarobków, ale nie podstawowym. Nikt tu nie zarobi na willę z basenem :). Gdy widzę strony z wielkimi literami napisanym tekstem "Zarabianie przez internet 1000$ na tydzień" to ogarnia mnie śmiech, nie dajcie się na to nabrać!!

Praca w internecie nie zabiera strasznie dużo czasu, chyba że chcecie zarabiać większe pieniądze i zapiszecie się do większej ilości programów get paid. Wtedy trzeba spędzić przy komputerze trochę więcej czasu, ale nie będzie to więcej jak dwie godzinki.

Wystarczy słaba znajomość angielskiego, konto email, konto w banku egold. PayPal, Liberty Reserve czy też Moneybookers i wytrwałość. Zarabianie przez Internet to nic trudnego! Na stronie "zarabianie przez Internet" będę przedstawiał płacące firmy gptr do których warto się zapisać.

Zapisz się

 

Oto kilka pewnych, sprawdzonych przeze mnie stron, które mogą przynieść ci konkretne pieniądze.

 

Ekasa.org

Płatne maile od 0.25gr do 2 gr, bannery od 0.1gr do 1gr, dodatkowo za poleconego otrzymuje się 2 grosze.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: ekasa.org

Ad Biznes

Wysokie wartości maili 1gr, płatnych klików - od 0.25gr oraz wysokopłatne promowanie strony 1.5zł za 1000 wejść gwarantuje temu programowi spory sukces!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Adbiznes.com

Donkeymails

Zarabia się w nim niewielkie kwoty, ale za to bardzo systematycznie, niskie minimum - wypłata na AlertPay już od 1$. Aż 5 poziomów poleconych! (10%-5%-3%-2%-1%)

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Imperium Reklamy

Zawsze płacący, wysokie stawki za "klik", atrakcyjne PTP, dodatkowa sekcja "tanich klików". Maile i płatne linki po 1gr. ale są też po 2gr. i 4gr. Wypłata 30pln. Wypłaty losowe!!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Tani mailing

Cashlovers

> 0,10 PLN na start <> Czytanie platnych maili - od 0,25gr <> Platne kliki - 0,20gr, 0.30gr i 0.50gr <>6 poziomow poleconych: < 20%, 5%, 4%, 3%, 2%, 1% > 0,05 PLN za rejestracje poleconego << >> Minimum do wyplaty: << - mBank - 1,00 PLN - PayPal - 1,00 PLN - AlertPay - 3,00 PLN

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: ...

Pulsreklamy

To kolejny bardzo dobry i program PTC/PTR.  Niezbyt wysokie minimum do wypłaty, 3 poziomy poleconych. Wypłata już od 10 PLN. Wypłaty na paypalalertpay i krajowe konta bankowe. Maile reklamowe 1-5 groszy, płatne linki od 0.25 gr do 1 grosza, linki konkursowe i ptp. Premia za zapis 10 groszy!!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Puls Reklamy - Zapisz siÄ™!

Zielony Mail

Zielony Mail. Firma ma już prawie rok, płaci szybko :)!! Lider krajowego rynku get paid. Wypłata od 15 PLN. Płatne na AlertPayPayPali konta bankowe w bankach krajowych.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Tani mailing

Centrum Reklamy

To najstarszy polski system GPTR, który uzyskał największą rzeszę fanów i wiernych klikaczy. Niezmiennie od początku istnienia serwisu minimalną wartością reklamy jest 1gr a ilość reklam znacznie wyróżnia program na tle konkurencji. Sumienny admin gwarantuje, że będziesz zarabiał w szybkim tempie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Tani mailing

Sejfik

- maile reklamowe o wartości - od 0.50 do 2gr * - płatne linki o wartości - od 0.25 do 0.50gr * - punktowe linki o wartości - 1, 3 i 5 pkt z losowaniem nagród o wartości 1gr co 160 kliknięć * - płatne promowanie stron PTP - 1.70zł/1000 kredytek (w 3 wersjach) * - płatne zadania i recenzowanie - 1pkt, 0.50, 1 i 2gr * - pisanie postów - od 0.25gr/post * - płatne ankiety - 10pkt, 5, 10, 20 i 50gr/za ankietę * - za stronę startową - 0.25zł/miesięcznie

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: sejfik.com

ForsaPl

Płatne E-Maile: 0.10 gr (Tylko PTP), 0.30 gr, 0.50 gr, 1 gr, 2 gr Płatne Kliki: 0.25 gr, 0.50 gr, 1 gr Kliki Konkursowe: 0.10 gr, 0.13 gr Bonus Za Zapis: 10 Groszy! Bonus Za Poleconego: 1 Grosz! Minimum Do Wypłaty: - Zwykły - 8 PLN - Premiowany - 1 PLN Wypłacamy na: mBank, Polski Bank, Paypal, Doładowanie Telefonu Zarabiasz Na 3 Poziomach Poleconych: - I poziom - 15% - II poziom - 8% - III poziom - 1%

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: ForsaPL.info

Świat-Reklam

świat-Reklam.net to odnowiony serwis przejęty przez najlepszego admina Pampersa. Minimalna stawka za maila wynosi 1gr, w dziale ptcznajdziemy dużo linków. Minimum wynosi tylko 10 zł. Dużo konkursów i dużo reklam!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Tani mailing

Złotóweczka

Czytanie płatnych maili - 1gr-5gr :: Płatne kliki - 0.25gr-2gr :: Płatne kliki konkursowe :: Płatne promowanie (PTP) 1,70 pln za 1000 kredytek :: Bonus za zapis 20gr :: Zarabiaj na poleconych: - 1 poziom - 25% ! :: Minimum do wypłaty: - Zwykły uczestnik - 15 PLN - Premiowany uczestnik - 1 PLN - Doładowanie telefonu - 5 PLN :: Wypłaty na: PayPal, Polski Bank, Doładowanie Telefonu

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Zlotoweczka.com

Paidtoclick

Podstawą zarabiania w get-paid są e-maile odbierane przez nas w skrzynce pocztowej. W zależności od aktywności firm w których się zapisałeś oraz od ich liczby, codziennie możesz otrzymywać nawet kilkaset przesyłek. Oczywiście - im więcej tym lepiej! Przecież każda z nich przynosi nam pieniądze!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: http://www.paidtoclick.in/banners/banner3.gif

 

-------------------------------------------------------------------------------

Najlepsze Autosurfy

 

Alexamaster

Przedstawiam wam nową stronkę - Alexa Master, na której potencjalnie możemy zarobić od 1 do 10 $ metodą autopilot -> wypłaty Paypal. Wszystko zależy na ilu komputerach mamy odpaloną stronkę (czy też VPS-ach). 1 komputer = ok. 0,7-1$ dziennie.

Auto Surf: Dostajesz 2-4 punkty za stronę (zainstalowanie toolbara zwiększa liczbę punktów).
Promote Us: Możliwość zdobycia refów.
Vote Websites: Ocenianie stron.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: https://www.alexamaster.net/ads/img/468.gif

 

 

SzybkaKasa24h

Punkty można zdobywać na kilka sposobów:

* Autosurf * Manualsurf * Adkliki (skracacze linków) * Płatne kliki (PTC) * Link PTP

* Poleceni (0.2 pkt od poleconego) * Dwie gry * Facebook LUBIĘ TO * Filmy YouTube

* Google + * Płatne zadania * Gry * Różnego rodzaju bonusy * Konkursy

Zarobione punkty można wymienić na pieniądze poprzez wypłatę na PayPal lub na reklamę.

 (do wypłacenia pieniędzy konieczne jest podanie adresu PayPal w ustawieniach konta).

Zarejestruj się, a otrzymasz 100 punktów gratis na start oraz 3pkt premium.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: https://szybkakasa24h.pl/banery/bn_4.jpg

Surfik.net

DARMOWA rejestracja oraz prowadzenie konta!

1 pkt to 1 odsłona Twojej strony WWW

1 poziom poleconych wynoszący 30%

Akceptacja stron do 24h

Na stronie surfik.net zarabiasz również za oglądanie stron internetowych Wystarczy że wejdziesz w surfa, a punkty będą a naliczały się same

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: http://s3.ifotos.pl/img/banner1_hesshxe.gif

Mega-surf

Darmowa rejestracja i korzystanie z serwisu. Na start aż 10 000 pkt na promocję twojej strony. Zdobywasz 1 - 3 pkt co każde 20 sekund. 2 pkt = 1 wyświetlenie twojej strony. Unikalne wejścia na twoją stronę - Reklamy PTC Poleć nas a dostaniesz 1 000 - 10 000 pkt. Ratio wynoszące 1:1 lub 3:1 Możliwość dokupienia punktów. Comiesięczne konkursy aktywności.  Konta Premium ze świetnymi bonusami.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Darmowa promocja stron

Ebesucher

Możesz odwiedzić strony internetowe naszych partnerów poprzez surfbar przez kliknięcie kampanii i wymiany poczty . Za każdą wizytę na stronie otrzymasz punkty reklamowe, BTP (punkty odwiedzin, w surfbar i za kliknięcia) lub MTP (punkty pocztowe, za wymianę poczty). Po osiągnięciu progu 2 euro możesz poprosić o wypłatę za pośrednictwem przelewu bankowego lub PayPal. Łączna wartość Twoich punktów reklamowych jest wyświetlana w czasie rzeczywistym w obszarze członków.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Reklama w poczcie i wymiana ruchu

Autovisitor

 Użytkownik rejestruje się za darmo i może bezpośrednio pobrać nasz surfbar. Spowoduje to wyświetlenie różnych stron naszych członków po 20 sekund. Po tym czasie nowa strona zostanie automatycznie załadowana i zaksięgowana na Twoim koncie użytkownika.

Możesz również zdobywać pieniądze za pomocą płatnych wiadomości, promocji bonusowych i kliknięć banerów.

Aktywny bonus: Kredyty bonusowe dla wszystkich członków, którzy aktywnie surfowali w ciągu ostatnich 24 godzin. Płatność od 2 euro - członkowie VIP od 1 euro

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: http://autovisitor.de/img/autovisitor3.jpg

Auto-Surf

Auto Surf - najskuteczniejszy polski darmowy autosurf

Darmowa wymiana ruchu, wzajemna promocja i reklama stron internetowych. Promuj strony, zdobywaj punkty w grach, zdobywaj poleconych...

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: http://auto-surf.com.pl/banner/bannera.gif

 

 

-------------------------------------------------------------------------------

Ankiety

Greenpanthera

Po dokonaniu bezpłatnej rejestracji na naszej stronie internetowej, członkowie będą mieć dostęp do naszego portalu zakupowego, pełnego różnorodnych ofert sprzedawców. Po prostu kliknij na nasz link, żeby przejść do sklepu, kupuj i otrzymuj zniżkę w zależności od sumy wydanej w danym sklepie.

Możesz wymienić  swoje zarobione środki na różne prezenty i nagrody pieniężne. Dołącz do nas już dzisiaj, a zakupy w Internecie będą nie tylko zabawą, ale będą  również wynagradzane. Inne możliwości „zarabiania” w zakładce okazje,  Greenpanthera.com oferuje wiele możliwości zarabiania, takie jak ankieta dnia, badania ankietowe i inne zadania. Aby z nich skorzystać, zaloguj się do swojego konta i wybierz zakładkę „zarobić”.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: http://greenpanthera.com/pl/gx3/logo.jpg

Panel Station

W zależności od złożoności i długości ankiety, za udział w niej uzyskać można od 100 do 5000 punktów. Uzyskane punkty naliczane są przez The Panel Station na koncie automatycznie. Minimalna liczba punktów pozwalająca na ich wymianę to 3000.

ZAREJESTRUJ SIĘ

           Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: http://thepanelstation.com/images/New-site/tps_logo.png

Opinnie.pl

Wspólnie możemy wpływać na otaczającą nas rzeczywistość. Wystarczy, że założysz darmowe konto i rozpoczniesz wypełnianie ankiet. Za wypełnione ankiety otrzymasz punkty, które możesz wymieniać na wynagrodzenie. WYPEŁNIASZ ANKIETY mogą być one 2-3, 6, 10, 15 minutowe, a nawet pół godzinne ( te dłuższe są wyżej punktowane). ). Za ankiety można otrzymać: 100, 200, 600, 800, 1200 pkt. Każde 10 000 pkt. jest warte (wymienne na ): 50 zł.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: https://panel.opinie.pl/img/new/logo.png

BadanieOpinii

Płatne ankiety internetowe to zdecydowanie najprostszy sposób na dodatkowe pieniądze, które można zarobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarejestrować się w naszym panelu, uzupełnić profil uczestnika, a następnie brać udział w badaniach, do których zaproszenia otrzymuje się drogą mailową. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymuje się punkty, a te można wymienić na pieniądze.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: https://panel.badanie-opinii.pl/assets/img/logo-white.png

Mobrog

Oferujemy Ci możliwość uczestnictwa w ankietach w trybie online za pośrednictwem Internetu. Twój udział w naszych ankietach będzie wynagradzany pieniężnie.

Oferujemy Ci możliwość uczestnictwa w ankietach w trybie online za pośrednictwem Internetu. Twój udział w naszych ankietach będzie wynagradzany pieniężnie. Za udział w sondażu otrzymasz między 2 a 12 złotych za krótką ankietę.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: logo mobrog paid surveys

Ariadna

Każdy może otrzymać nagrodę. Po prostu zbierasz punkty i wymieniasz je na nagrody. Zależy nam na rzetelnych odpowiedziach w ankietach, więc sami także gwarantujemy dotrzymanie wszelkich zobowiązań. Ty decydujesz kiedy i jakie nagrody zamawiasz.

Uczestnictwo w panelu badawczym „ARIADNA” daje możliwość wzięcia udziału w konkursach, w których uczestnikom przyznawane są punkty wymieniane następnie na nagrody rzeczowe.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: https://panelariadna.pl/images/logo.png

Poznaj to

Rejestracja i wypełnienie profilu użytkownika daje prawo do uczestnictwa w społeczności panelistów poznaj.to. Za uczestnictwo w kolejnych projektach będziesz otrzymywać określoną liczbę punktów, które będą widoczne na Twoim koncie Panelisty. Punkty, które zgromadzisz możesz później wymienić na gotówkę

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: https://poznaj.to/images/logo-poznajto.png

SwPanel

SW Panel (dawniej StudentsWatch) to projekt społeczności badaczy, w której każdy użytkownik może zostać projektodawcą, realizatorem, uczestnikiem badań społecznych i marketingowych.

Aby wymienić punkty na gotówke musisz mieć minimum 100 StudentsPoints.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: SWPanel

Panel Norstat

Udział w każdej ankiecie jest przez nas wynagradzany poprzez przyznanie określonej liczby punktów. Informacje o ilości punktów znajdują się w zaproszeniu do badania oraz na Twoim koncie, na stronie panelu. Punkty bonusowe, za udział w badaniach, można później wymieniać na nagrody. Zgromadzone punkty można wypłacić od progu wysokości 100 punktów bonusowych (równowartość 20,00 zł).

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Logo

 

Coś ekstra

CashbackRabat

Wchodząc na stronę Cashbackrabat.pl i dokonując zakupów we współpracujących sklepach internetowych, otrzymasz od Cashbackrabat.pl część wydanych pieniędzy tzw. cashback. Najpierw należy się zarejestrować na stronie Cashbackrabat.pl. Użytkowanie strony jest bezpłatne. Nie masz żadnych innych zobowiązań wynikających z członkostwa i nie płacisz więcej za zakupy, jeżeli kupujesz produkty lub usługi przez Cashbackrabat.pl. Możesz otrzymać jeszcze więcej zniżek, korzystając z kodów rabatowych oraz ofert promocyjnych. Przy współpracujących z Cashbackrabat.pl sklepach internetowych podana jest zawsze informacja o ewentualnych kodach rabatowych i akcjach promocyjnych. Możesz jeszcze więcej zarobić przez Cashbackrabat.pl zaproszając znajomych, aby oni również zarejestrowali się na Cashbackrabat.pl oraz przez wzięcie udziału w konkursach i ankietach.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: https://static.orangebuddies.nl/image/banners/452_ref.png

easyhits4u

Tutaj możesz reklamować swoje strony i zdobywać poleconych

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opis: https://static.easyhits4u.com/img/logos/easyhits4u.com.png